Ansatte i Finans Norge

Liste over våre ansatte
Navn Enhet E-post Mobil Telefon
Andersen, Flemming Administrasjon og HR Flemming.Andersen@finansnorge.no 911 05 845 23 28 42 80
Arvesen, Marielle Administrasjon og HR Marielle.Arvesen@finansnorge.no 23 28 42 87
Asker, Line Samfunnsøkonomi og finans Line.Asker@finansnorge.no 930 25 332 23 28 43 42
Aursand, Svein Kommunikasjon, næringspolitikk, media Svein.Aursand@finansnorge.no 930 04 650 23 28 43 25
Baarlid, Lene Magnussen Administrasjon og HR lmb@finansnorge.no 905 93 469 23 28 42 71
Bakken, Liv Tove Finansjuridisk liv.tove.bakken@finansnorge.no 418 53 836 23 28 43 55
Bendiksen, Leon Statistikk og analyse Leon.Bendiksen@finansnorge.no 905 19 326 23 28 42 89
Berntsen, Hanne Kommunikasjon, næringspolitikk, media hanne.berntsen@finansnorge.no 908 93 386 23 28 42 17
Bjeglerud, Frode Finans Norge Forsikringsdrift Frode.Bjeglerud@finansnorge.no 415 35 824 23 28 44 24
Bjerke, Harald Finans Norge Forsikringsdrift Harald.Bjerke@finansnorge.no 415 31 611 23 28 43 51
Bjerke, Hildegunn Finans Norge Forsikringsdrift Hildegunn.Bjerke@finansnorge.no 951 31 418 23 28 43 92
Bjerke Øye, Vegard Finansjuridisk Vegard.Bjerke.Oye@finansnorge.no 416 81 830 23 28 43 79
Bjørnsgard, Stig Roar Administrasjon og HR Stig.Roar.Bjornsgard@finansnorge.no 416 50 771 23 28 43 21
Blaasaas, Karl Gerhard Finans Norge Forsikringsdrift karl.gerhard.blaasaas@finansnorge.no 913 98 062 23 28 43 61
Brahde, Nils Peter Prosessområde arbeidsgiver NilsPeter.Brahde@finansnorge.no 957 29 559 23 28 43 04
Bramness Arvidsson, Ellen Strategi og internasjonalt Ellen.Bramness.Arvidsson@finansnorge.no 913 75 481 23 28 42 43
Brandt, Ove Finans Norge Forsikringsdrift Ove.Brandt@finansnorge.no 959 22 115 23 28 44 27
Broch, Elisabeth Finans Norge Forsikringsdrift Elisabeth.Broch@finansnorge.no 455 15 665 22 04 86 02
Brodschöll, Anja M. Prosessområde arbeidsgiver AnjaM.Brodscholl@finansnorge.no 477 51 471 23 28 43 05
Brænna, Hilde Administrasjon og HR Hilde.Braenna@finansnorge.no 957 91 064 23 28 42 78
Carlén, Martin Samfunnsøkonomi og finans Martin.Carlen@finansnorge.no 458 85 737 23 28 43 86
Cook, Michael Hurum Samfunnsøkonomi og finans michael.hurum.cook@finansnorge.no 976 73 898 23 28 42 46
Delp, Espen Administrasjon og HR Espen.Delp@finansnorge.no 988 24 636 23 28 42 86
Detlie, Berit Finans Norge Forsikringsdrift Berit.Detlie@finansnorge.no 977 60 823 23 28 43 23
Digranes, Jan Prosessområde betalingsformidling, infrastruktur og banksikring jan.digranes@finansnorge.no 909 67 654 23 28 43 30
Ebeltoft, Mia Prosessområde skadeforsikring Mia.Ebeltoft@finansnorge.no 970 13 039 23 28 43 63
Esbensen, Rolf Erik Administrasjon og HR rolf.esbensen@finansnorge.no 23 28 42 81
Falck, Ragnar Kommunikasjon, næringspolitikk, media ragnar.falck@finansnorge.no 957 71 227 23 28 42 16
Flatner, Øyvind Prosessområde skadeforsikring Oyvind.Flatner@finansnorge.no 907 96 011 23 28 43 62
Flock, Carl Finansjuridisk Carl.Flock@finansnorge.no 934 53 357 23 28 43 87
Folkvord, Synnøve Bjerved Finans Norge Forsikringsdrift Synnove.Folkvord@finansnorge.no 936 99 526 23 28 43 95
Fåne, Jan Erik Kommunikasjon, næringspolitikk, media jan.erik.fane@finansnorge.no 922 13 640 23 28 42 29
Geving, Ole Morten Kommunikasjon, næringspolitikk, media ole.morten.geving@finansnorge.no 958 46 006 23 28 42 68
Glenne, Truls Finans Norge Forsikringsdrift Truls.Glenne@finansnorge.no 902 04 846 23 28 44 35
Graff, Michael Statistikk og analyse Michael.Graff@finansnorge.no 415 40 052 23 28 43 88
Grønstad, Håvard Finans Norge Forsikringsdrift Havard.Gronstad@finansnorge.no 414 29 070 23 28 44 21
Gulsvik, Kristoffer Finans Norge Forsikringsdrift Kristoffer.Gulsvik@finansnorge.no 918 60 563 23 28 44 48
Hagen, Evy Ann Finansjuridisk evy.ann.hagen@finansnorge.no 906 74 709 23 28 43 85
Hammer, Turid Finans Norge Forsikringsdrift Turid.Hammer@finansnorge.no 918 53 443 23 28 42 30
Haug, Arve Finans Norge Forsikringsdrift Arve.Haug@finansnorge.no 901 60 046 23 28 44 14
Haug, Terje Finans Norge Forsikringsdrift Terje.Haug@finansnorge.no 920 52 202 23 28 44 32
Heen, Nils Henrik Finansjuridisk nils.henrik.heen@finansnorge.no 924 81 606 23 28 43 82
Hodnesdal, Hege Prosessområde skadeforsikring Hege.Hodnesdal@finansnorge.no 934 79 620 23 28 42 27
Holen, Jan Cato Administrasjon og HR jan.cato.holen@finansnorge.no 996 17 353 23 28 43 45
Horvei, Herborg Samfunnsøkonomi og finans Herborg.Horvei@finansnorge.no 416 28 176 23 28 43 83
Håkonsen, Ann Kommunikasjon, næringspolitikk, media Ann.Hakonsen@finansnorge.no 950 64 149 23 28 43 27
Jacobsen, Dag Henning Prosessområde bank og kapitalmarked Dag.Henning.Jacobsen@finansnorge.no 412 33 468 23 28 43 70
Jansrud, Are Prosessområde bank og kapitalmarked Are.Jansrud@finansnorge.no 406 39 512 23 28 43 39
Johannesen, Arild Finans Norge Forsikringsdrift Arild.Johannesen@finansnorge.no 915 97 454 23 28 44 36
Johansen, Erik Prosessområde bank og kapitalmarked erik.johansen@finansnorge.no 922 82 616 23 28 43 38
Johansen, Hilde E. Kommunikasjon, næringspolitikk, media hilde.e.johansen@finansnorge.no 996 97 167 23 28 43 14
Jøråndstad, Mari Administrasjon og HR Mari.Jorandstad@finansnorge.no 23 28 42 77
Keppler, Cato Finans Norge Forsikringsdrift Cato.Keppler@finansnorge.no 905 97 961 23 28 44 09
Kerr, Runa Opdal Prosessområde arbeidsgiver runa.kerr@finansnorge.no 415 15 427 23 28 43 08
Kreutzer, Idar Stab Idar.Kreutzer@finansnorge.no
Kristiansen, Bente Finans Norge Forsikringsdrift Bente.Kristiansen@finansnorge.no 413 12 425 23 28 44 10
Lange, Alexander A. Prosessområde arbeidsgiver Alexander.Lange@finansnorge.no 957 33 289 23 28 43 02
Larsen, Oxana Finans Norge Forsikringsdrift Oxana.Larsen@finansnorge.no 415 58 708 23 28 44 15
Lee, Hye-Jung Finans Norge Forsikringsdrift Hye-Jung.Lee@finansnorge.no 483 68 733 23 28 43 19
Lerfald, Ida Finans Norge Forsikringsdrift Ida.Lerfald@finansnorge.no 79 76 73 879 22 04 86 10
Lindbæk, Mette Kommunikasjon, næringspolitikk, media Mette.Lindbaek@finansnorge.no 470 10 660 23 28 43 44
Lund, Else-Cathrine Finansjuridisk Else-Cathrine.Lund@finansnorge.no 479 38 941 23 28 45 63
Madsen, Terje Administrasjon og HR Terje.Madsen@finansnorge.no 23 28 42 83
Mathiesen, Elin Prosessområde arbeidsgiver Elin.Mathiesen@finansnorge.no 958 13 858 23 28 43 09
Meldalen, Tone Prosessområde livsforsikring og pensjon Tone.Meldalen@finansnorge.no 995 76 409 23 28 43 60
Mørk, Kari Statistikk og analyse Kari.Mork@finansnorge.no 951 47 255 23 28 44 22
Mørk, Randi Statistikk og analyse Randi.Mork@finansnorge.no 908 99 339 23 28 43 64
Namork Meyn , Julie Finansjuridisk Julie.Namork.Meyn@finansnorge.no 480 71 588 23 28 43 78
Nergård, Gry Kommunikasjon, næringspolitikk, media Gry.Nergard@finansnorge.no 990 05 080 23 28 42 28
Neverdal, Stine Finans Norge Forsikringsdrift Stine.Neverdal@finansnorge.no 900 33 112 23 28 43 22
Nielsen, Jørgen Finans Norge Forsikringsdrift Jorgen.Nielsen@finansnorge.no 920 20 382 23 28 44 45
Nyberg, Sverre Morten SverreMorten.Nyberg@finansnorge.no
Nygård, Tone K. Administrasjon og HR tone.nygard@finansnorge.no 957 33 321 23 28 42 82
Næss, Bjørn Ivar Administrasjon og HR bjorn.ivar.naess@finansnorge.no 995 56 604 23 28 42 70
Olsen, Pål Gunnar Finans Norge Forsikringsdrift pal.olsen@finansnorge.no 959 05 264 23 28 42 74
Oppedal, Anders Finans Norge Forsikringsdrift Anders.Oppedal@finansnorge.no 950 86 769 23 28 44 39
Osland, Leif Stab Leif.Osland@finansnorge.no 930 12 531 23 28 42 52
Petersbakken, Stein Erik Statistikk og analyse stein.erik.petersbakken@finansnorge.no 997 31 639 23 28 43 91
Prebensen, Inger Lise Prosessområde livsforsikring og pensjon Inger.Lise.Prebensen@finansnorge.no 90 74 70 05 23 28 43 65
Prestårhus, Kjersti Prosessområde bank og kapitalmarked Kjersti.Prestarhus@finansnorge.no 922 81 328 23 28 43 40
Prytz, Stefi Kierulf Prosessområde livsforsikring og pensjon Stefi.Kierulf.Prytz@finansnorge.no 997 97 503 23 28 44 42
Roaldsøy, Atle Finansjuridisk Atle.Roaldsoy@finansnorge.no 975 53 756 23 28 43 77
Røinesdal, Ove Finans Norge Forsikringsdrift Ove.Roinesdal@finansnorge.no 413 01 366 23 28 42 51
Salehi G, Behzad Finans Norge Forsikringsdrift Behzad.Salehi@finansnorge.no 907 92 677 23 28 42 88
Saunte, Mina Kommunikasjon, næringspolitikk, media Mina.Saunte@finansnorge.no
Schjetlein, Agathe Kommunikasjon, næringspolitikk, media Agathe.Schjetlein@finansnorge.no 466 77 675 23 28 43 41
Simonsen, Henning Finans Norge Forsikringsdrift Henning.Simonsen@finansnorge.no 908 41 005 23 28 44 43
Skard, Marte Finans Norge Forsikringsdrift marte.skard@finansnorge.no 952 60 468 23 28 44 08
Sletvold, Michael Administrasjon og HR Michael.Sletvold@finansnorge.no 916 01 273 23 28 42 84
Soknes, Jostein Finans Norge Forsikringsdrift Jostein.Soknes@finansnorge.no 906 93 938 23 28 44 34
Soldal, Marta D Stab marta.d.soldal@finansnorge.no 975 48 067 23 28 42 20
Solum, Arne Finans Norge Forsikringsdrift Arne.Solum@finansnorge.no 922 18 996 23 28 44 33
Staavi, Tom Kommunikasjon, næringspolitikk, media Tom.Staavi@finansnorge.no 909 22 121 23 28 42 31
Stenseth, Roger Finans Norge Forsikringsdrift Roger.Stenseth@finansnorge.no 926 30 924 22 04 86 08
Stokstad, Per Erik Samfunnsøkonomi og finans per.erik.stokstad@finansnorge.no 917 04 821 23 28 43 33
Todal, Knut Finans Norge Forsikringsdrift Knut.Todal@finansnorge.no 974 08 778
Trulserud, Geir Finans Norge Forsikringsdrift Geir.Trulserud@finansnorge.no 932 11 052 23 28 44 20
Tvedt, Charlotte Finansjuridisk Charlotte.Tvedt@finansnorge.no 934 96 502 23 28 44 47
Tørum, Espen Prosessområde livsforsikring og pensjon Espen.Torum@finansnorge.no 900 60 683 23 28 44 31
Westby, Tonje Kommunikasjon, næringspolitikk, media Tonje.Westby@finansnorge.no 992 93 087 23 28 43 24
Westgård, Wenche Finans Norge Forsikringsdrift Wenche.Westgard@finansnorge.no 901 13 968 23 28 44 38
Wien, Nina Finans Norge Forsikringsdrift Nina.Wien@finansnorge.no 911 02 655 23 28 44 44
Wullum, Kirsti Prosessområde arbeidsgiver Kirsti.Wullum@finansnorge.no 951 83 915 23 28 43 06